Šatní Skříň Filou Šířka 90cm

Šatní skříň ze série FILOU Vám poskytne dostatek místa pro uložení oděvů. Za dvěma otočnými dveřmi se nachází jedna... více informací »
Šatní Skříň Filou Šířka 90cm
Značka: Möbelix
7 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatní skříň ze série FILOU Vám poskytne dostatek místa pro uložení oděvů. Za dvěma otočnými dveřmi se nachází jedna...

Šatní skříň ze série FILOU Vám poskytne dostatek místa pro uložení oděvů. Za dvěma otočnými dveřmi se nachází jedna police a šatní tyč, která je vhodná na zavěšení kabátů, bund ale i halenek a triček. Dalším prvkem jsou dvě zásuvky, které jsou ideální pro uložení spodního prádla nebo čepic a šál. Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost 58/90/200
barva bílá Kvalitní výrobek lze získat právě nyní tu na našich stránkách zařazený v kategorii šatní skříně s otočnými dveřmi. Nyní si můžete pořídit parádní výrobky z této populární kategorie v akci. Tento vyjímečný výrobce Möbelix má skvělé produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce také více skvělých produktů od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Šatní Skříň Filou Šířka 90cm od populární značky Möbelix získáte na našich stránkách nyní ve slevě. Nabídky od 7 299 Kč.