Šatní Panel Senex

Tento závěsný panel je perfektní volba pro malé předsíně. Je úspořný k prostoru v dekoru dub Wotan s 1 závěsnou tyčí a 3... více informací »
Šatní Panel Senex
Značka: Möbelix
619 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento závěsný panel je perfektní volba pro malé předsíně. Je úspořný k prostoru v dekoru dub Wotan s 1 závěsnou tyčí a 3...

Tento závěsný panel je perfektní volba pro malé předsíně. Je úspořný k prostoru v dekoru dub Wotan s 1 závěsnou tyčí a 3 háčky z kovu. Nabízí víc místa pro odložení všech bund a kabát1u. Doplňte svou předsín o tento dizajnový panel. Šatní panel je sotupný ve více barvách.

velikost 33/10/170
barva barvy dubu
Výjimečný produkt Šatní Panel Senex je k získání taky tady a teď na našich stránkách v kategorii věšákové panely! Mrkněte na akční produkty ze zmíněné sekce jednoduše online. To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další produkty od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný výrobek Šatní Panel Senex od společnosti Möbelix snadno získáte zde nyní za výhodnou cenu! Cena od 619 Kč.