Sada Židlí Petrol

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Sada Židlí Petrol
Značka: Möbelix
5 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu

velikost 52/49/87
barva petrolej Hodně prodávaný produkt Sada Židlí Petrol máte možnost pořídit bez obtíží na našem webu v kategorii židle do jídelny! Máme pro vás unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Möbelix pro své zákazníky nabízí top produkty.!

Tento kvalitní a levný produkt Sada Židlí Petrol od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix je k dispozici u nás nyní opravdu výhodně. Akční ceny již od 5 699 Kč.