Sada Židlí Modrá

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?... více informací »
Sada Židlí Modrá
Značka: Möbelix
6 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená?...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou DROPSHIPPING. Co to pro vás znamená? (DROPSHIPPING) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji Avšak pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalené od Vás přímo k dodavateli, jelikož se zboží v našich prodejnách nenachází. ________________________________________ Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce špeditérskou firmou. Kurýr zbož&iacu

velikost 58/48/86
barva modrá Akční a ve slevě produkt získáte aktuálně tu ve známé kategorii židle do jídelny. Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky ve zmíněné sekci za výborné peníze.

Tento kvalitní a žádaný kus Sada Židlí Modrá od top výrobce Möbelix jednoduše můžete pořídit u nás ve slevě. Nabídka od 6 999 Kč.