Sada Židlí Antalia Bílá

Zařiďte si jídelní část s kvalitním, masivním nábytkem ve venkovském stylu! Dvoudílná sada jídelních židlí ANTALIA, o... více informací »
Sada Židlí Antalia Bílá
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zařiďte si jídelní část s kvalitním, masivním nábytkem ve venkovském stylu! Dvoudílná sada jídelních židlí ANTALIA, o...

Zařiďte si jídelní část s kvalitním, masivním nábytkem ve venkovském stylu! Dvoudílná sada jídelních židlí ANTALIA, o rozměrech každé cca 44 x 98 x 59 cm (Š x V x H) poskytne skvělý prostor pro příjemné posezení s rodinou a přáteli. Spodní část se čtyřmi hranatými nohami byla vyrobena z masivního bukového dřeva, natřeného bílým lakem, přičemž vrchní deska sedáku z pravého dubového dřeva byla ponechána ve své přírodní barvě a ošetřena olejem. Takhle vám nábytek vydrží dlouho krásný! Židle mají nosnost až do 140 kilogramů. K židlím si můžete dokoupit také jídelní stůl ANTALIA ve stejném designu. Najdete ho v našem internetovém obchodě a stejně jako tyto židle, vám jej doručíme zdarma! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

velikost 59/44/98
barva přírodní barvy, bílá

Hodně prodávaný produkt Sada Židlí Antalia Bílá od spolehlivého výrobce Möbelix pohodlně seženete aktuálně ve slevě. Nabídka již od 3 499 Kč.