Sada Vkládacích Polic Unit

Zejména pro šatník platí: pořádek a přehled je nadevše! Rozčleňte vaši šatní skříň UNIT pomocí těchto šedých (dekor... více informací »
Sada Vkládacích Polic Unit
Značka: Möbelix
999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zejména pro šatník platí: pořádek a přehled je nadevše! Rozčleňte vaši šatní skříň UNIT pomocí těchto šedých (dekor...

Zejména pro šatník platí: pořádek a přehled je nadevše! Rozčleňte vaši šatní skříň UNIT pomocí těchto šedých (dekor twist) vkládacích polic v široké verzi, abyste si vždy udrželi dokonalý přehled. Sada obsahuje 2 police o rozměrech přibližně 87,9 x 1,8 x 54,4 cm (Š x V x H). Dodávají se včetně bezpečnostních úchytek. Navrhněte si svůj šatník s exkluzivním šatním programem OMBRA UNIT dle potřeby! Vyberte si z mnoha různých prvků a barev přesně podle vašeho přání a najděte optimální řešení pro celou vaši kolekci oblečení!  

velikost /87,9/
barva hnědá Tento vynikající produkt Sada Vkládacích Polic Unit můžete najít prostě tady u nás zařazený v rubrice příslušenství ke skříním! Nyní pořídíte zcela nové produkty z této známé sekce na pár kliknutí. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další kvalitní zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Möbelix vás a vaše blízké obohatí o špičkový sortiment.

Tento vynikající výrobek Sada Vkládacích Polic Unit s osvědčenou značkou Möbelix snadno můžete najít na našich stránkách teď právě opravdu výhodně! Nabídka od 999 Kč.