Sada Na Balkon Matea

3dílný balkonový set MATEA s kamennou mozaikou a kovovým rámem zkrášlí a doplní vaši zahradu, balkon nebo terasu. Se svými... více informací »
Sada Na Balkon Matea
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
3dílný balkonový set MATEA s kamennou mozaikou a kovovým rámem zkrášlí a doplní vaši zahradu, balkon nebo terasu. Se svými...

3dílný balkonový set MATEA s kamennou mozaikou a kovovým rámem zkrášlí a doplní vaši zahradu, balkon nebo terasu. Se svými přáteli si na nich můžete příjemně posedět a vychutnat si svůj šálek kávy. Židle jsou skládací a snadno se tedy uskladní. Díky rovnoměrnému zpracování jsou povrchy mozaiky hladké a snadno se otírají.Sada je vhodná jak pro vnitřní, tak venkovní prostory. Balkonový set obsahuje 1 stůl a 2 židle s podsedáky. Velikost stolu je cca 60 x 70 x 60 cm, max. nosnost 40 kg, velikost židle 42 x 88 x 53 cm, výška sedu 43 cm, max. nosnost 110 kg a velikost polštáře 40 x 40 x 3 cm.

velikost 70/60/70
barva vícebarevná, černá, bílá
Oblíbený a akční kus Sada Na Balkon Matea je k dispozici aktuálně tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice kovový nábytek! Máme pro vás ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel Möbelix pro vás vyrábí prvotřídní sortiment.

Tento velmi oblíbený produkt Sada Na Balkon Matea od známého předního výrobce Möbelix k dostání tady a teď skutečně levně. Momentálně v akci za 3 999 Kč.