Sada Konferenčních Stolů Wohnling Svetlěhnedá

Dodání je zdarma. Tato dvoudílná souprava konferenčních stolků světle hnědé barvy je atraktivním doplňkem pro mnohé... více informací »
Sada Konferenčních Stolů Wohnling Svetlěhnedá
Značka: Möbelix
6 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tato dvoudílná souprava konferenčních stolků světle hnědé barvy je atraktivním doplňkem pro mnohé...

Dodání je zdarma. Tato dvoudílná souprava konferenčních stolků světle hnědé barvy je atraktivním doplňkem pro mnohé domácnosti. Šikovně kombinuje rovné a jemně zakřivené linie do harmonického celku. Stabilní základna s práškem ošetřeným povrchem železa tvoří pevný základ pro asi 15 mm hrubé stolové desky z mangového dřeva. Stolky lze použít samostatně nebo spolu, v případě šetření místa lze menší stolek zasunout pod větší. Tyto trendy konferenční stolky, ať už samostatně nebo ve dvojici, vám nabízejí praktický a flexibilní odkládací prostor. Rozsah dodávky zahrnuje 2 konferenční stolky v následujících velikostech (cca Š x V x H): 60 x 40 x 60 cm a 50 x 35 x 50 cm. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodav

velikost /60/40
barva světle hnědá Tento oblíbený produkt Sada Konferenčních Stolů Wohnling můžete pořídit pohodlně tady u nás umístěný v rubrice odkládací stolky. Mrkněte na další produkty z naší kategorie za výborné peníze!

Tento výjimečný výrobek Sada Konferenčních Stolů Wohnling Svetlěhnedá pocházející od značky Möbelix jednoduše naleznete právě nyní za akční cenu. Ceny od 6 699 Kč.