Sada Konferenčních Stolů Bílá

Dodání je zdarma. Tyto tři ozdobné konferenční stolky bílé barvy vypadají jako ptačí klece. Použijte je, aby váš obývací... více informací »
Sada Konferenčních Stolů Bílá
Značka: Möbelix
5 099 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Tyto tři ozdobné konferenční stolky bílé barvy vypadají jako ptačí klece. Použijte je, aby váš obývací...

Dodání je zdarma. Tyto tři ozdobné konferenční stolky bílé barvy vypadají jako ptačí klece. Použijte je, aby váš obývací pokoj získal módní atmosféru! Tři stolky mají rozměry cca 40 x 45 cm (P x V), 35 x 40 cm (P x V) a 30 x 35 cm (P x V). Stojany jsou vyrobeny z odolného železa. Stolové desky z dřevěného dekoru, také v bílé barvě, mají tloušťku kolem 10 mm. Každou z nich lze zatížit do 10 kg. Stolní desky však dokážou ještě více: Jelikož se dají od konstrukce oddělit, lze je použít i jako podnosy, na kterých můžete vašim hostům podávat občerstvení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli, nakolik se zboží v našich prodejnách nenachází. 

velikost /40/45
barva bílá

Tento exkluzivní výrobek Sada Konferenčních Stolů Bílá od spolehlivé značky Möbelix naleznete momentálně na webu pořád výhodně! Stojí teď u nás 5 099 Kč.