Sada Barových Židlí Boris Šedá

Tato dvoudílná sada barových židlí nabízí dvě pohodlná místa k sezení u vašeho domácího baru. Elegantní tkaný potah... více informací »
Sada Barových Židlí Boris Šedá
Značka: Möbelix
3 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato dvoudílná sada barových židlí nabízí dvě pohodlná místa k sezení u vašeho domácího baru. Elegantní tkaný potah...

Tato dvoudílná sada barových židlí nabízí dvě pohodlná místa k sezení u vašeho domácího baru. Elegantní tkaný potah šedé barvy ze 100% polyesteru je pro dobrý komfort sezení podšit pěnou. Každá barová židle má rozměry přibližně 44 x 107 x 56 cm (Š x V x H), stojí na kónických nohách z kulatých trubek černé barvy, které jsou navíc vybaveny praktickou opěrkou nohou. Každá ze dvou barových židlí může být zatížena maximálně do 120 kg. Souprava barových židlí, která přinese útulnost do vašeho domova! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

velikost 56/44/107
barva šedá Oblíbený a akční produkt Sada Barových Židlí Boris naleznete právě nyní na stránkách v sekci barové židle! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty z této populární rubriky za super peníze.

Tento nejprodávanější výrobek Sada Barových Židlí Boris Šedá od našeho předního výrobce Möbelix naleznete tady teď právě za výhodné peníze! Nyní nakoupíte za 3 499 Kč.