Sada 4 Hrnců Provence Plus

Sada hrnců z nerezové oceli Cromargan® odolné proti poškrábání, kterou lze mýt v myčce nádobí.Tepelná odolnost do 250 °C bez... více informací »
Sada 4 Hrnců Provence Plus
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Sada hrnců z nerezové oceli Cromargan® odolné proti poškrábání, kterou lze mýt v myčce nádobí.Tepelná odolnost do 250 °C bez...

Sada hrnců z nerezové oceli Cromargan® odolné proti poškrábání, kterou lze mýt v myčce nádobí.Tepelná odolnost do 250 °C bez víka, do 180 °C s víkem.

velikost //
barva barvy nerez oceliVýjimečný výrobek Sada 4 Hrnců Provence jde koupit aktuálně na našich stránkách zařazený v rubrice hrnce! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této populární sekce za příznivou cenu! Známá značka Möbelix vás obohatí o skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Sada 4 Hrnců Provence Plus od top značky Möbelix jednoduše naleznete zde za akční cenu. Nabídka již od 3 999 Kč.