Rozkládací Pohovka Roma

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní... více informací »
Rozkládací Pohovka Roma
Značka: Möbelix
4 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní...

Tato rozkládací pohovka od značky OMBRA, o rozměrech přibližně 179 x 84 x 97 cm (Š / V / H), je vyrobena v moderní antracitové barvě. Vše do sebe výborně zapadá: Rovné tvary, potah ze šedé tkaniny, prošívaný povrch a kónicky tvarované nohy z lesklé nerezavějící oceli vedou k jedinečnému vzhledu, který se přizpůsobí každému prostředí. Pohovka nabízí tři místa k sezení se šířkou 179 cm, a po rozložení se změní na pohodlnou postel s lehací plochou 179 x 114 cm. Ideální pro hosty! Optimální pohodlí při ležení zajišťuje pěnová výplň. Pohovka vydrží maximální zatížení kolem 300 kg, a vlasntní také certifikační značku REACH. Nenechte si ujít tento designový, praktický a levný produkt!

velikost 96/179/84
barva antracitová, barvy nerez oceli Diskontní produkt máte možnost najít právě nyní u nás zařazený v rubrice rozkládací pohovky a sedačky! Nyní pořídíte ještě další produkty z této rubriky za super ceny!

Výjimečný produkt Rozkládací Pohovka Roma od top výrobce Möbelix jednoduše pořídíte u nás právě opravdu levně. Nabídka od 4 999 Kč.