Rohový Psací Stůl Masola Bílý

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky... více informací »
Rohový Psací Stůl Masola Bílý
Značka: Möbelix
5 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky...

Dodání je zdarma. Vytvořte si ideální základ své domácí kanceláře nebo pokoje pro studium s tímto rohovým stolem od značky MID.YOU! Tento pracovní stůl se třemi deskami a rozměry cca 135 x 74 x 105 cm (Š x V x H) nabízí dostatek místa pro váš notebook, knihy a jiné dokumenty, abyste měli vše důležité vždy hned po ruce. Stolek je vyroben z bílého dřevodekoru, lze jej sestavit i opačně v závislosti od prostředí a boduje maximální nosností do 50 kg. Jelikož povrch je potažen melaminovou pryskyřicí, stůl zaujme i svojí mimořádnou robustností, odolností a bude vás doprovázet dlouhá léta. Uspořádejte si domácnost praktickým a stylovým způsobem! S rohovým psacím stolem MASOLA si vybíráte stabilní a praktický kus nábytku, se kterým se mimořádně snadno pracuje. Moderní, jednoduché, atraktivní: doplňte tento výběr odpovídajícím mobilním kontejnerem, objevte další stoly ze série MASOLA a navrhněte si svoji domácí kancelář! Doufáme, že se vám zařizování s naším nábytkem bude líbit! Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost /135/74
barva bílá
Často hledaný produkt Rohový Psací Stůl Masola Bílý máte možnost nakoupit v pohodě tu na našem webu v kategorii psací stoly! Podívejte se na podobné produkty z této oblíbené rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Velmi oblíbený produkt Rohový Psací Stůl Masola Bílý od přední značky Möbelix je k získání právě teď u nás za výborné peníze. Akční ceny již od 5 699 Kč.