Regál Young V Dekoru Bílá/světle Šedá

Elegantní regál YOUNG  je součástí stejnojmenné série nábytku a je ideálním doplňkemvašeho trendově zařízeného pokoje pro... více informací »
Regál Young V Dekoru Bílá/světle Šedá
Značka: Möbelix
4 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Elegantní regál YOUNG  je součástí stejnojmenné série nábytku a je ideálním doplňkemvašeho trendově zařízeného pokoje pro...

Elegantní regál YOUNG  je součástí stejnojmenné série nábytku a je ideálním doplňkemvašeho trendově zařízeného pokoje pro mládež. Regál v rozměru cca90 x 198 x 38 cm (Š x V x H) v kombinaci bílé a světle šedé barvy nabízí praktický úložný prostor a zajišťuje pořádek a přehlednost. Má 4 pevné police s 12otevřenými přihrádkami. Využíjte optimálně prostor ve vašem domově s regálem YOUNG!

velikost 38/90/198
barva bílá, světle šedá
Tento akční a ve slevě produkt Regál Young V Dekoru Bílá/světle Šedá je k sehnání bezstarostně na stránkách v populární sekci regály. Nyní koupíte ještě další zboží z této populární sekce snadno online! Dodavatel Möbelix dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky. Podívejte se sami. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní zboží značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný kus Regál Young V Dekoru Bílá/světle Šedá od top značky Möbelix můžete získat nyní levně! Akční cena od 4 299 Kč.