Regál Netto

Originální design regálu NETTO si vás získá na první pohled! Tento cca 37 x 109 x 37 cm (Š x V x H) velký regál v dekoru... více informací »
Regál Netto
Značka: Möbelix
1 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Originální design regálu NETTO si vás získá na první pohled! Tento cca 37 x 109 x 37 cm (Š x V x H) velký regál v dekoru...

Originální design regálu NETTO si vás získá na první pohled! Tento cca 37 x 109 x 37 cm (Š x V x H) velký regál v dekoru dubu  Artisan má tři otevřené přihrádky na různé dekorativní předměty nebo květiny. Díky neobvyklému designu a barevnému provedení se stane ozdobným prvkem v interiéru, který upoutá pozornost vašich hostů. Zartížit lze maximálně do 10 kg.       Oživte váš interiér tímto skvostem a nechte vyniknout své hrníčky, sošky a jiné zajímavé předměty stylově na regálu NETTO!

velikost 37/37/109
barva barvy dubu
Hodně prodávaný produkt můžete dostat v pohodě na stránkách v populární rubrice regály! Podívejte se na nové produkty z této populární kategorie z pohodlí domova!

Levný výrobek Regál Netto s osvědčenou značkou Möbelix můžete sehnat tady teď právě za výhodnou cenu! Nyní za akční cenu 1 299 Kč.