Regál Nástěnný Simple 3

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný... více informací »
Regál Nástěnný Simple 3
Značka: Möbelix
529 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný...

3-dílný nástěnný regál je vkusným dekoračním nápadem. Módní aplikace v černé barvě dodá vašemu bydlení ten správný šmrnc. Regály s rozměry 30x30x12 cm, 27x27x12 cm a 24x24x12 cm (š / v / h) si můžete uspořádat zcela podle vašich představ. Díky 3-dílnému nástěnnému regálu budete mít místo na vaše oblíbené dekorační předměty, fotografie, vázy, svíčky nebo jiné doplňky. 3-dílný nástěnný regál je moderní a hodí se do každé místnosti!

velikost 12/30-27-24/30-27-24
barva černá Oblíbený a kvalitní výrobek je k dispozici právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii nástěnné police! Najděte si skvělé kousky z této známé sekce ve slevě! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další kvalitní produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Významná značka Möbelix nabízí špičkový sortiment. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento levný výrobek Regál Nástěnný Simple 3 od společnosti Möbelix snadno můžete získat právě ve výprodejové akci. Akční ceny již od 529 Kč.