Regál Na Dokumenty Aurel

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní... více informací »
Regál Na Dokumenty Aurel
Značka: Möbelix
2 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní...

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svou cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní design v dekoru dubu Sonoma se hodí téměř do každého interiéru.  S kompaktními rozměry 35 x 189,8 x 35 cm (Š x V x H) se tento praktický regál vejde i do malého prostoru, přitom nabízí dostatek úložného místa pro vaše dokumenty nebo knihy. Disponuje pěti otevřenými přihrádkami a čtyřmi vkládacími policemi. Horní plocha nábytku je vhodná pro dekoraci a fotografie. Regál na dokumenty AUREL se stane skvělým pomocníkem ve vaší kanceláři  nebo pracovně!  

velikost 35/35/189,8
barva barvy dubu Hodně žádaný produkt můžete získat právě teď na stránkách v oblíbené kategorii skříne a regály do kanceláře. Podívejte se na ještě ostatní výrobky z naší kategorie za skvělou cenu! Máme toho více, mrkněte na další kvalitní produkty od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbelix má ve stále nabídkce skvělý sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Tento levný kus Regál Na Dokumenty Aurel od populárního výrobce Möbelix snadno můžete najít tady teď za výprodejovou cenu! Právě teď jen za 2 699 Kč.