Regál Na Boty Diego Dub Sonoma

S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se navíc díky... více informací »
Regál Na Boty Diego Dub Sonoma
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se navíc díky...

S moderním regálem na boty DIEGO si můžete rychle udělat pořádek ve své obuvi. Tento policový botník se navíc díky minimalistickému designu vejde do každé předsíně a jeho otevřený úložný prostor zajistí, že budete mít své boty vždy po ruce. Nábytek o rozměrech přibližně 91 x 67 x 33 cm (Š x V x H) je vyroben z MDF v dekoru dubu Sonoma. Regál disponuje 16 nastavitelnými policemi, z nichž každou lze zatížit maximálně třemi kilogramy. Do otevřených přihrádek můžete uložit až 20 párů bot o maximální velikosti 45. Tip: V případě potřeby lze postavit dva regály vedle sebe a vytvořit tak více úložného prostoru s úsporou místa ve vaší předsíni. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provádí spediční firma. O termínu dodávky zboží Vás bude informovat kurýr, se kterým se domluvíte na přesném datu. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.

velikost 33/91/67
barva Sonoma dub
Zcela unikátní produkt máte možnost dostat bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii botníky a regály. Podívejte se na oblíbené produkty z této populární kategorie za mimořádně nízkou cenu! To ale není všechno, náš sortiment je široký! Mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Povedený produkt Regál Na Boty Diego Dub Sonoma od známého dodavatele Möbelix máte možnost nakoupit zrovna dneska za akční cenu. V současnosti za 5 499 Kč.