Regál Megosa Maxi Dekor Buk

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se... více informací »
Regál Megosa Maxi Dekor Buk
Značka: Möbelix
4 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se...

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční f

velikost 23/102/183
barva barvy buku Tento akční a ve slevě produkt Regál Megosa Maxi Dekor Buk můžete koupit právě tady na našich stránkách ve známé kategorii regály! Pořiďte si skvělé výrobky z této rubriky za akční cenu.

Tento zlevněný produkt Regál Megosa Maxi Dekor Buk od kvalitní značky Möbelix snadno pořídíte právě nyní za akční cenu. Teď za akční cenu 4 699 Kč.