Regál Megosa Maxi Bílá

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se... více informací »
Regál  Megosa Maxi Bílá
Značka: Möbelix
4 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se...

Praktický regál poslouží jako užitečný odkládací prostor v každé domácnosti nebo kanceláři. Svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérskou firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku 1: ca. 111 x 43x 10 cm (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 21 kg • Velikost balíčku 2: ca. 111 x 43 x 10 cm (D x Š x V) • Váha balíčku: ca. 21 kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Vrácení a reklamace zboží: Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebel

velikost 23/102/183
barva bílá Vynikající produkt Regál Megosa Maxi lze nakoupit pohodlně tady u nás zařazený v kategorii regály. Najděte si ostatní produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nejprodávanější výrobek Regál Megosa Maxi Bílá od značky Möbelix jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní ve slevě. Teď v akci 4 699 Kč.