Regál Fontana Ftr03

Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém... více informací »
Regál Fontana Ftr03
Značka: Möbelix
3 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém...

Regál FONTANA FTR03 je dokonalým doplňkem vaší domácí kanceláře nebo obývacího pokoje a zaujme svým povrchem v tmavém betonovém vzhledu a dřevěným dekorem dub tmavý. Tato výrazná kombinace vyzařuje teplo a zároveň moderní dotek.   S rozměry přibližně 138,5 x 148 x 35 cm (Š x V x H) a šesti otevřenými přihrádkami nabízí tento regál dostatek prostoru pro knihy nebo ozdobné předměty. Objevte ještě více nábytku ze série FONTANA! Změňte svůj obytný prostor nebo vytvořte uvolněnou pracovní atmosféru ve vaší domácí kanceláři!   Nejdůležitější informace:   Rozměry: cca 138,5 x 148 x 35 cm (Š / V / H) Materiál: na bázi dřeva Barva: tmavý betonový vzhled, dub tmavý

velikost 35/138,5/148
barva barvy dubu, tmavě šedá Velmi oblíbený produkt můžete najít jednoduše tady a teď na našem webu zařazený v kategorii regály! Nyní koupíte ještě další produkty ze zmíněné kategorie za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix poskytuje velmi kvalitní sortiment Však to vidíte sami!

Kvalitní a velmi žádaný kus Regál Fontana Ftr03 od známé značky Möbelix jednoduše seženete nyní opravdu levně! Právě teď jen za 3 999 Kč.