Regál Do Dětského Pokoje Poppy Bílý

Dětský regál POPPY vytváří příjemnou atmosféru a přináší do dětského pokoje nádech skandinávského stylu. Se svou... více informací »
Regál Do Dětského Pokoje Poppy Bílý
Značka: Möbelix
2 319 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Dětský regál POPPY vytváří příjemnou atmosféru a přináší do dětského pokoje nádech skandinávského stylu. Se svou špičatou šedou střechou a bílým korpusem je skutečným poutačem v každém dětském koutku nebo dětském pokoji. Nábytek o rozměrech cca 45 x 180 x 45 cm (Š x V x H) je vyroben z kombinace pravého kaučukového dřeva a MDF desek, má UV olejovaný povrch a jeho maximální nosnost je 30 kg. V pěti otevřených přihrádkách najdou knížky a hračky dokonalý prostor a dětský pokoj bude za chvíli uklizený. Tento výrobek vlastní FSC certifikát, což zaručuje materiál z ekologického lesního hospodářství z udržitelného lesa. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix nebo na požádání v kamenných obchodech.

velikost 45/45/180
barva bílá Akční produkt Regál Do Dětského Pokoje Poppy Bílý máte možnost získat snadno tady u nás v sekci nábytek pro nejmenší! Nyní můžete koupit ještě další zboží z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další zboží od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.