Regál Bono

Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým... více informací »
Regál Bono
Značka: Möbelix
1 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým...

Malý regál BONO v odstínech dubu v kombinaci s černou barvounabízí praktické úložné přihrádky a zapůsobí svým industriálnímvzhledem. Pro milovníky tohoto stylu je k dispozici další trendovýnábytek ze série BONO.   Velký regál s rozměry přibližně 50 x 79 x 35 cm (Š x V x H) má kovový rám s 3 policemi z MDF s dekorem dubu sonoma, které tvoří praktické úložné místo ať už v komoře, jídelně, pracovně nebo obývacím pokoji.     Nejdůležitější informace: Rozměry: cca 50 x 79 x 35 cm (Š / V / H) Materiál: železo, MDF, dekor dub sonoma Barva: přírodní dřevěná, černá Počet otevřených polic: 3 Tloušťka materiálu: cca 15 mm Max. celkové zatížení: 15 kg Dostupné v jiných ve

velikost 35/50/79,2
barva černá, Sonoma dub Tento skvělý produkt Regál Bono jde získat bez obtíží tu na našem webu zařazený v kategorii regály! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této známé rubriky za nejnižší cenu! Přední dodavatel Möbelix má prvotřídní produkty. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Regál Bono od top značky Möbelix můžete pořídit nyní ve slevě. Teď za akční cenu 1 299 Kč.