Regál 4-You New Yur05

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu... více informací »
Regál 4-You New Yur05
Značka: Möbelix
799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu...

Regál ze série 4-YOU NEW v dekoru beton vyzařuje útulnou atmosféru a dokáže se harmonicky přizpůsobit téměř každému stylu bydlení. Regál s rozměry 30 x 111,5 x 34,6 cm (š/v/h) sestává ze 3 úzkych přihrádek na knihy, časopisy a dekorační předměty. Pomocí tohoto regálu si dokážete bez větších problémů udělat doma pořádek a navíc si s ním zkrášlíte své bydlení. V našem Möbelix online shopu naleznete různé typy a barevná provedení tohoto regálu, jakož i k němu vhodné komody ze stejné série. Nechte se inspirovat a kombinujte podle vašich představ!  

velikost 34,6/30/111,5
barva šedá, bílá Kvalitní produkt Regál 4-You New Yur05 můžete koupit rovnou tady u nás v rubrice regály. Nyní koupíte podobné produkty ze zmíněné sekce v akci! Tato značka Möbelix vám může poskytnout prvotřídní zboží Nabídka platí do vyprodání zásob! Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce najdete další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Regál 4-You New Yur05 originál od značky Möbelix jednoduše seženete na našich stránkách teď právě v akci! Akční cena od 799 Kč.