Psací Stůl Venedig Bílý

S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v jemném bílém matném... více informací »
Psací Stůl Venedig Bílý
Značka: Möbelix
5 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v jemném bílém matném...

S tímto pracovním stolem můžete do své pracovny vnést elegantní designérský kousek.Jeho oválný tvar v jemném bílém matném laku s akcenty 3D fólie v dubových barvách vypadá jako exkluzivní designérský kousek. Zejména proto, že má pouze jednu nohu ve tvaru písmene U.Druhá strana přibližně 28 mm silné desky stolu je podepřena třemi zásuvkami bez ruček s pohodlnými výsuvy. Model má cca 120 x 75 x 65 cm (Š x V x H) a je možné jej zatížit do cca 35 kg.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix.

velikost /65/75
barva bílá, barvy dubuTento unikátní produkt Psací Stůl Venedig Bílý můžete nakoupit právě zde tady a teď na našem webu v kategorii psací stoly! Máme pro vás podobné zboží z této populární rubriky za báječnou cenu! Známá značka Möbelix svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží.

Tento kvalitní a žádaný produkt Psací Stůl Venedig Bílý od značky s dlouholetou tradicí Möbelix jde nakoupit právě zde pořád výhodně! Akční cena 5 299 Kč.