Psací Stůl Prag 138

Hledáte psací stůl do pracovny, kanceláře nebo dětského pokoje? Psací stůl by měl být praktický, šetřící místo, ale... více informací »
Psací Stůl Prag 138
Značka: Möbelix
4 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Hledáte psací stůl do pracovny, kanceláře nebo dětského pokoje? Psací stůl by měl být praktický, šetřící místo, ale...

Hledáte psací stůl do pracovny, kanceláře nebo dětského pokoje? Psací stůl by měl být praktický, šetřící místo, ale zároveň by měl být elegantní. Pokud hledáte psací stůl splňující tato kritéria, jste na správném místě!   Psací stůl PRAG v dekoru beton vám jistě přiroste k srdci. Stůl sestává ze dvou desek, jedněch dveří, dvou otevřených složek a jedné zásuvky v bílé barvě. Psacím stolem PRAG s rozměry 138 x 74 x 120 cm (š / v / h) se dá ideálně zařídit nejen roh místnosti, ale dá se využít i jako dělící stěna.   Elegantný poutač pozornosti, díky kterému vám práce půjde od ruky.   Souhrn nejdůležitějších informací: • rozměry: cca. 138 x 74 x 120 cm (š x v x h) • barva: dekor beton s bílou zásuvkou • vybavení: 2 desky, 1 dveře, 1 zásuvka, 2 otevřené složky   Upozornění: Zobrazená dekorace není v ceně.

velikost 120/138/74
barva šedá, bílá

Kvalitní a žádaný výrobek Psací Stůl Prag 138 od populární značky Möbelix jednoduše můžete sehnat zde skutečně výhodně! Nyní za akční cenu 4 199 Kč.