Psací Stůl Computertisch Bílý

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník... více informací »
Psací Stůl Computertisch Bílý
Značka: Möbelix
2 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník...

Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

velikost /60/76
barva bílá
Unikátní a žádaný výrobek máte možnost nakoupit bezprostředně tu umístěný v rubrice psací stoly! Nyní získáte akční produkty ze zmíněné rubriky za outletovou cenu. Populární výrobce Möbelix svým zákazníkům dodává špičkové zboží To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce však také další zboží značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce.

Tento výjimečný produkt Psací Stůl Computertisch Bílý od populárního výrobce Möbelix získáte u nás právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 2 999 Kč.