Psací Stůl Aurel

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní... více informací »
Psací Stůl Aurel
Značka: Möbelix
2 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní...

Kancelářský nábytek AUREL je praktický, moderní a překvapí svojí cenou i kvalitním provedením. Jednoduchý, přitom elegantní přírodní design s dekorem dub sonoma se hodí do různých stylů kanceláří a příbytků. Jednoduchý psací stůl o rozměrech přibližně 100 x 75 x 70 cm ( Š x V x H) se skvěle hodí do každé kanceláře nebo pracovního koutku doma. Díky kompaktním rozměrům perfektně vyplní i menší prostor, a přitom nabízí dostatek místa k práci. Na pracovní desku, kterou lze zatížit maximálně do 10 kg, pohodlně uložíte svůj notebook, důležité papíry a psací potřeby. Pod deskou naleznete také dostatek místa pro vaše nohy. Už jen vybrat tu správnou židli! Spolu s ostatním kancelářským nábytkem ze stejnojmenné série vytvoří tento psací stůl ve vaší kanceláři harmonický celek. Objevte nábytek ze série AUREL, kombinujte jednotlivé prvky a vytvořte si tak jednotný design ve vaší kanceláři nebo pracovním koutku!

velikost 70/100/75
barva barvy dubu Velmi prodávaný kousek můžete najít prostě u nás zařazený v rubrice psací stoly. Máme pro vás oblíbené zboží ze zmíněné kategorie za super peníze!

Ve slevě tento výrobek Psací Stůl Aurel značky Möbelix můžete pořídit na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Nabídka již od 2 899 Kč.