Příruční Stolek Mumbai Masív

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto... více informací »
Příruční Stolek Mumbai Masiv
Značka: Möbelix
4 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto...

Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Vrácení a reklamace zboží Vrácení zboží v zákonné lhůtě do 14 dnů bez udání důvodu proběhne následovně: zákazník nepoškozené a nepoužité zboží řádně zabalí. Kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk, kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu. Zboží se nepředává na našich prodejnách, nakolik se tam toto zboží nenachází. Reklamace zboží: zákazník kontaktuje naše zákaznické oddělení shop@moebelix.sk kde ho budou pracovnice informovat o dalším postupu.

velikost 65/39,5/39,5
barva barvy sheesham
Kvalitní a velmi žádaný produkt Příruční Stolek Mumbai Masív je k dostání právě tu na webu ve známé sekci odkládací stolky! Získejte oblíbené produkty ve zmiňované kategorii za skvělou cenu!

Tento kvalitní a levný produkt Příruční Stolek Mumbai Masív od top značky Möbelix jednoduše můžete pořídit u nás právě skutečně levně! Právě teď jen za 4 499 Kč.