Příborník/komoda Ontario

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který... více informací »
Příborník/komoda Ontario
Značka: Möbelix
8 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který...

Rustikální vzhled se potkává s funkčností: S praktickým příborníkem ze série ONTARIO si vybíráte působivý design, který elegantně kombinuje starožitný styl s moderním tmavým dekorem. Příborníková komoda o rozměrech přibližně 162 x 86 x 41,5 cm (Š x V x H) obsahuje 3 zásuvky a 3 otočná dvířka, obojí se systémem Soft-Close (tlumené dovírání). Za dvířky se nachází 3 police, které si můžete libovolně nastavit. Všechny zásuvky i dvířka mají stylové úchytky. Na vrchní desce příborníku lze prezentovat dekorativní předměty a vytvořit tak elegantní prostředí. Komodu je vkusné kombinovat s dalším nábytkem ze série ONTARIO, aby váš interiér vypadal harmonicky. Upozornění: Vyobrazené dekorace nejsou součástí dodávky.

velikost 41,5/162/86
barva šedá, barvy dubu
Velmi oblíbený produkt je k dostání nyní tady na našich stránkách umístěný v kategorii komody do kuchyně! Nyní si můžete vybrat kvalitní kusy z této známé kategorie za internetové ceny!

Kvalitní a levný výrobek Příborník/komoda Ontario od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše můžete získat na našich stránkách v akci! Právě teď jen za 8 799 Kč.
Další produkty z kategorie Komody do kuchyně