Příborník/komoda Harvey

Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou... více informací »
Příborník/komoda Harvey
Značka: Möbelix
8 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou...

Design, styl a funkčnost v jednom kusu nábytku. Příborník HARVEY to vše splňuje na jedničku a vytváří obzvlášť domáckou atmosféru. Autentický dekor dubu ARTISAN vkusně doplňují antracitově šedé rámečky a lišty úchytek. Je vybaven štědrými rozměry cca 180 x 89,3 x 43 cm (Š x V x H). Za dvěma otočnými dvířky najdete dostatek místa na dvou nastavitelných policích. Zde můžete uložit vaše prostírání, sbírku her apod. Čtyři zásuvky jsou úhlednou možností pro příbory a drobné předměty. Objevte prostorný příborník jako reprezentativní prostor pro rodinné fotografie, rostliny a vaše oblíbené dekorace. Navíc poměr cena/výkon je bezkonkurenční!

velikost 43/180/89,5
barva antracitová, barvy dubu

Neodolatelný výrobek Příborník/komoda Harvey od známé značky Möbelix jednoduše můžete pořídit tady teď právě ve slevě. Nyní za akční cenu 8 999 Kč.
Další produkty z kategorie Komody do kuchyně