Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu

Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem.... více informací »
Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu
Značka: Möbelix
6 599 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru - poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem....

Šatna v dubovo- černé barvě je elegantním a praktickým doplňkem vstupního prostoru – poutá pozornost nekomplikovaným vzhledem. Rovná šatní sestava z MDF se železným rámem v černé barvě má ​​celkový rozměr cca 145 x 164 x 40 cm (Š x V x H). Díky povlaku z melaminové pryskyřice je povrch odolný vůči poškrábání a snadno se ošetřuje. Do zhruba 60 x 77 x 40 cm (Š x V x H) velké komody se 4 zásuvkami můžete na dosah ruky uložit všechny druhy drobností, jako jsou šátky, tašky, rukavice a mnoho dalších. Šatní sestava boduje i zrcadlem o rozměrech přibližně 30 x 135 cm (Š x V). Na šatníku je dostatek místa na kabáty a bundy.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost 40/154/159,5
barva černá, barvy dubu

Tento velmi oblíbený produkt Předsíňový Nábytek Connor Barva Dubu od kvalitního výrobce Möbelix lze sehnat na našich stránkách teď právě výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 6 599 Kč.