Přebalovací Komoda Filou Šířka 90cm

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech. Disponuje dvěma zásuvkami,... více informací »
Přebalovací Komoda Filou Šířka 90cm
Značka: Möbelix
6 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech. Disponuje dvěma zásuvkami,...

Přebalovací komoda ze série FILOU pomůže udržet v dětském pokoji pořádek a přehled ve věcech. Disponuje dvěma zásuvkami, které jsou dostatečně velké pro uložení dětského oblečení a dvěma otevřenými složkami kam můžete odložit hračky nebo jiné dekorace. Možnost přerobení na klasickou komodu s výškou 84,8cm a hloubkou 38cm Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost 75/90/93
barva bílá Tento akční produkt Přebalovací Komoda Filou Šířka máte možnost nakoupit taky tady na našem webu ve známé sekci přebalovací pulty. Nyní si můžete vybrat zcela nové výrobky z naší rubriky snadno online! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od značky Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Přebalovací Komoda Filou Šířka 90cm od známé značky Möbelix můžete získat zde teď právě v akci. Nabídky od 6 199 Kč.