Postel Z Masívu Merci – 100x200cm

Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě se vám bude líbit postel MERCI, která... více informací »
Postel Z Masívu Merci - 100x200cm
Značka: Möbelix
5 679 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě se vám bude líbit postel MERCI, která...

Dodání je zdarma.   Máte-li rádi přírodní materiály a klasický vzhled postelí, jistě se vám bude líbit postel MERCI, která je vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem. Se svými rozměry přibližně 216 x 111 x 68 cm (D x Š x V) má moderní puristický design, ale s nádechem klasiky díky vyššímu záhlaví postele s poutavým efektem. Čtvercové nohy podtrhují trendy přirozený vzhled. K posteli MERCI s plochou lůžka cca 100 x 200 cm je vhodný rolovací rošt (není součástí balení). Vhodné rošty naleznete v našem internetovém obchodě. Postel má nosnost až do 125 kg. Jednoduchá, stylová a odolná: postel MERCI je řešením pro mnoho stylů zařízení a je vždy tou správnou volbou pro klidný spánek. Rošt, matrace a vyobrazené lůžkoviny nejsou součástí balení. 

velikost /100/
barva bílá

Tento velmi žádaný kus Postel Z Masívu Merci - 100x200cm značky Möbelix naleznete právě teď za akční cenu! V akci od 5 679 Kč.