Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari

Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný... více informací »
Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari
Značka: Möbelix
17 399 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný...

Dodání je zdarma.     Tato dětská postýlka, vyrobena z masivního borovicového dřeva s bílým nátěrem, vyzařuje útulný pocit bezpečí. Kromě pohodlné lehací plochy cca 90 x 200 cm (Š x D) nabízí dětem a mládeži dostatečný útulný prostor pro odpočinek a hry. Postýlka má dobrou stabilitu a celkové rozměry cca 213 x 100 x 165 cm (D x Š x V). Se dvěma zásuvkami můžete vy nebo vaše dítě uklidit dětský pokoj v několika jednoduchých krocích, a mít vše přehledně seřazeno. Postel hned na první pohled upoutá vícebarevným závěsem s motivem safari – vytváří tak malý útulný domek, který má dokonce i střechu a okna! Malí přírodovědci a milovníci zvířat se zde mohou pohodlně vyspat nebo relaxovat s dobrodružnou knihou. V ceně není zahrnut lamelový rošt, matrace, povlečení ani dekorace. Tato postel na hraní je snovým „domovem“ pro malé objevitele! Postel LIO je dostupná v různých designech, velikostech a konfiguracích. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele

velikost /90/
barva bílá
Výjimečný produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari dostanete zrovna tu na stránkách zařazený v sekci dětské postele. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované sekci za rozumné peníze. Značka Möbelix pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. Vždyť to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento exkluzivní produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio Safari od odblíbeného výrobce Möbelix jednoduše pořídíte u nás právě ve výprodejové akci! Ceny již od 17 399 Kč.