Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Růžový

Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou postelí LIO MINI od značky MID.YOU se dětské... více informací »
Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Růžový
Značka: Möbelix
17 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou postelí LIO MINI od značky MID.YOU se dětské...

Dodání je zdarma.     Pohodlí a zábava se setkávají s funkčností: S domečkovou postelí LIO MINI od značky MID.YOU se dětské sny stávají skutečností! Tento bílý kus nábytku s celkovými rozměry cca 170 x 90 x 151 cm (D x Š x V) a lehací plochou cca 80 x 160 cm se prezentuje jako nápaditý a promyšlený středobod v dětském pokoji. Postýlka je vyrobena z masivu borovice v designu domečku, a nabízí útulný prostor k spaní a hraní. Dvě zásuvky pod ležící plochou nabízejí velkorysý úložný prostor pro vše, co je třeba skrýt před zraky a mít na dosah. Za růžovými závěsy s motivem princezny a jejího koníka se nádherně sní a spí. Ale LIO MINI je také naprosto skvělou volbou jako skrýš, pódium k hraní malých hereckých rolí nebo čtenářský koutek. Postel má maximální nosnost 80 kg. Součástí dodávky je i lamelový rošt z břízy se 14 lamelami a středně tvrdá matrace (H2) s komfortním pěnovým jádrem. Jít do postele ještě nikdy nebylo tak pohodlné: Tato domečková postýlka vykouzlí úsměv na dětských tvářích. LIO je pro vás dostupné i v jiných velikostech, designech a konfigurac&ia

velikost /80/
barva růžová
Neodolatelný výrobek Postel Ve Tvaru Domečku Lio najdete také tu na webu v populární rubrice dětské postele. Nyní pořídíte vyjímečné kousky ve zmíněné rubrice za super ceny! Tato vyjímečná značka Möbelix pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Výjimečný produkt Postel Ve Tvaru Domečku Lio Mini Závěs Růžový od kvalitní značky Möbelix jednoduše můžete získat v naší nabídce téměř zdarma! Akční cena již od 17 699 Kč.