Postel Pro Děti Juletta 90×200 Cm Bílá

Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli... více informací »
Postel Pro Děti Juletta 90x200 Cm Bílá
Značka: Möbelix
5 799 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli...

Atraktivní postel pro děti o rozměr 90x200cm nabízí prostor nejen na spaní ale i na hraní. Výška střechy 170cm dodává posteli kreativitu, nakolik stačí barevná nebo průhledná látka a děti si tak mohou vytvořit postel s nebesy nad hlavou. Dodává se bez roštu, matrace, dekorací a lůžkovin. Samostatně můžete k posteli dokoupit sadu zásuvek pod postel, kam schováte lůžkoviny a hračky, nebo také díl pro další matraci s maximální výškou 22cm pro případ hosta. Maximální nosnost je 120kg.K posteli se doporučují rolovatelné rošty. Výška bočních desek ke začátku stříšky je 106cm.Postel bude však vypadat ještě krásnější a harmoničtější, pokud se rozhodnete postel rozšířit o zásuvky.Vše bude uspořádané, nic se nezašpiní a nezapráší.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes internet nebo na každé prodejně.

velikost /90/
barva bílá Akční a ve slevě výrobek je dostupný právě nyní tady na webu v sekci dětské postele. Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky z naší kategorie za internetové ceny.

Tento žádaný kus Postel Pro Děti Juletta 90x200 Cm Bílá od značky Möbelix jednoduše můžete najít tady a teď právě levně. Nabídky od 5 799 Kč.