Police Nástěnná Skate 80/30

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky... více informací »
Police Nástěnná Skate 80/30
Značka: Möbelix
359 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky...

Nástěnná police v dubovém dekoru sonoma je klasikou mezi policemi a je vhodná do ložnice, obýváku, či dětského pokoje.   Díky jednoduché montáži na stěnu si doma vytvoříte zcela nový prostor k odkládání potřebných věcí či dekorací. Nechte svým nápadem volný průběh! Na nástěnné polici SKATE s rozměry cca 80 x 1,8 x 30 cm (Š / V / H) můžete vystavit knihy, suvenýry, rodinné fotky nebo různé jiné dekorační předměty. Maximální nosnost police je 15 kg a je dostupná i v jiných rozměrech a dekorech.     Souhrn nejdůležitějších informac&ia

velikost 30/80/1,8
barva Sonoma dub
Akční a ve slevě produkt můžete koupit ještě tu v oblíbené kategorii nástěnné police. Najděte si akční produkty z této oblíbené rubriky za výborné peníze! Známá značka Möbelix pro své zákazníky dodává vynikající sortiment. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další skvělé zboží od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Police Nástěnná Skate 80/30 od top výrobce Möbelix snadno pořídíte tady teď právě za výprodejovou cenu. Teď za akční cenu 359 Kč.