Police Nástěnná Simple

Nástěnná police v černé barvě je perfektním místem na stylovou prezentaci vašich nejkrásnějších dekoračních předmětů.... více informací »
Police Nástěnná Simple
Značka: Möbelix
199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Nástěnná police v černé barvě je perfektním místem na stylovou prezentaci vašich nejkrásnějších dekoračních předmětů....

Nástěnná police v černé barvě je perfektním místem na stylovou prezentaci vašich nejkrásnějších dekoračních předmětů. Velkým plusem nástěnné police je neviditelná montáž. Police s kompaktní velikostí 23,5 x 3,8 x 23,5 cm (š / v / h) se hodí na každou stěnu. Maximální nosnost police je 10 kg. Praktická a vkusná – nyní v Möbelixu!

velikost 23,5/23,5/3,8
barva černá
Ve slevě tento produkt Police Nástěnná Simple je dostupný aktuálně tu ve známé rubrice nástěnné police! Vyberte si parádní produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další kousky od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Police Nástěnná Simple originál od značky Möbelix jednoduše pořídíte zde ve slevě. Teď v akci 199 Kč.