Pohovka Lazy Lukka Tyrkysová

Pohovka LAZY LUKKA je vyhotovena v moderním designu s tyrkysovým textilním potahem, a zve vás na pohodlné sezení a relax. S... více informací »
Pohovka Lazy Lukka Tyrkysová
Značka: Möbelix
11 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pohovka LAZY LUKKA je vyhotovena v moderním designu s tyrkysovým textilním potahem, a zve vás na pohodlné sezení a relax. S...

Pohovka LAZY LUKKA je vyhotovena v moderním designu s tyrkysovým textilním potahem, a zve vás na pohodlné sezení a relax. S rozměrem přibližně 180 x 90 x 95 cm nabízí 3 místa k sezení. Výplň sedacích polštářů tvoří jádro z polyuretanové pěny a vlnité pružiny. Tkanina je poměrně robustní, byla testována s 70 000 cykly tření, a má dobrou stálost barvy. Součástí sedačky jsou i dekorační polštáře. Celkový vzhled a stabilitu dotvářejí nohy z borovicového dřeva.Tato sedací souprava je také čalouněná i ze zadní strany v originálním potahu, proto je možné ji umístit kamkoliv do prostoru. Tip: Kombinujte toto křeslo s ostatním nábytkem ze série LAZY LUKKA a zařiďte si svůj obývací pokoj ve zcela novém stylu! Dodání je zdarma. Upozornění: Toto zboží není vystavené ani skladem v žádné z našich poboček, je možné ho objednat pouze přes e-shop nebo na požádání v kamenných prodejnách.

velikost 95/180/90
barva tyrkysová Tento žádaný produkt můžete nakoupit teď tady na webu v oblíbené rubrice pohovky. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této kategorie jednoduše online. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix představuje kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento diskontní kousek Pohovka Lazy Lukka Tyrkysová od známé kvalitní značky Möbelix máte možnost pořídit právě nyní na našich stránkách za výhodné peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 11 999 Kč.