Pohovka Jellina Ružová

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem.... více informací »
Pohovka Jellina Ružová
Značka: Möbelix
11 199 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem....

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE! Pohovka JELLINA v růžové barvě upoutá pozornost každého svým extravagantním vzhledem. Zaoblené opěradlo dodává pohovce s rozměry přibližně 144 x 80 x 84 cm (Š x V x H) se sametovým potahem ze 100% polyesteru obzvlášť krásný nádech, který je zdůrazněn okrouhlými trubkovými nohami ve zlaté barvě. Podsedák čalouněný pěnou, s velikostí přibližně 58 x 11 x 109 cm (Š x V x D), zajišťuje optimální pohodlí při sezení. Dvoumístnou sedací soupravu s hloubkou sedadla cca 48 cm je možné zatížit až do maximální hmotnosti 240 kg.

velikost 84/144/80
barva růžová
Tento neodolatelný produkt můžete sehnat pohodlně na webu umístěný v sekci pohovky! Nyní najdete akční produkty ze zmíněné sekce jednoduše online! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje prvotřídní výrobky Náš sortiment je široký, máme v nabídce však také další vybrané kousky značky Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Pohovka Jellina Ružová od známého výrobce Möbelix snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 11 199 Kč.