Pohovka Boxspring Viera

Dopřejte vašemu domovu eleganci. S rozkládací pohovkou VIERA v tmavě modrém provedení je to jednoduché. S atraktivními... více informací »
Pohovka Boxspring Viera
Značka: Möbelix
12 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dopřejte vašemu domovu eleganci. S rozkládací pohovkou VIERA v tmavě modrém provedení je to jednoduché. S atraktivními...

Dopřejte vašemu domovu eleganci. S rozkládací pohovkou VIERA v tmavě modrém provedení je to jednoduché. S atraktivními rozměry cca 201 x 100 x 105 cm (Š x V x H) můžete nerušeně relaxovat dlouhé hodiny, aby tělo získalo potřebnou energii zpět. Těšit se můžete i na pohodlné opěrky ruk a dva zádové polštáře, které vám zajistí maximální komfort při sezení s rodinou či přáteli. Úložný prostor se širokou škálou využití jistě také oceníte. 

velikost 105/201/100
barva tmavě modrá Často hledaný produkt Pohovka Boxspring Viera je k dispozici také tady na našem webu v populární sekci pohovky! Nyní si můžete vybrat další zboží z naší kategorie za extra cenu.

Neodolatelný výrobek Pohovka Boxspring Viera od známého výrobce Möbelix můžete pořídit již dnes za rozumné peníze! Právě teď jen za 12 999 Kč.