Paspartový Rám Oldenburg

Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben - tak jako... více informací »
Paspartový Rám Oldenburg
Značka: Möbelix
1 699 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben - tak jako...

Zkrášlete si svou skříň s posuvnými dveřmi OLDENBURG pomocí paspartového rámu se stejným názvem! Rám je vyroben – tak jako skříň, v bílé barvě, má rozměry asi 183 x 204 x 12 cm (Š x V x H) a tloušťku rámu  cca 22 mm. Vkusný detail, který vaši šatní skříň opticky zvýrazní! Paspartový rám je, stejně jako skříň OLDENBURG, vyrobený v Německu v souladu s „BQ – Alliance for Quality“ a „DIN EN ISO 9001“ – to vám dává jistotu, že kupujete kvalitní výrobek.

velikost 12/183/204
barva bílá Tento designový produkt Paspartový Rám Oldenburg lze získat bez problémů tady u nás v rubrice příslušenství ke skříním! Nyní najdete ještě jiné zboží z naší rubriky za extra cenu! To však není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbelix poskytuje prvotřídní výrobky Nabídka platí do vyprodání zásob.

Kvalitní a levný produkt Paspartový Rám Oldenburg od známého výrobce Möbelix jednoduše naleznete tady téměř zdarma! Nyní za 1 699 Kč.