Otočné Dizajnové Křeslo Liam

Zahoďte za hlavu starosti a naplno relaxujte ve skvělém křesle LIAM! Atraktivní vzhled a obzvláště měkké polstrování s PUR... více informací »
Otočné Dizajnové Křeslo Liam
Značka: Möbelix
9 999 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Zahoďte za hlavu starosti a naplno relaxujte ve skvělém křesle LIAM! Atraktivní vzhled a obzvláště měkké polstrování s PUR...

Zahoďte za hlavu starosti a naplno relaxujte ve skvělém křesle LIAM! Atraktivní vzhled a obzvláště měkké polstrování s PUR pěnou zvou k lenošení. Velké křeslo s rozměry 81 x 83 x 78 cm (Š x V x H) a potahem ze 100% polyuretanu, v elegantní světle šedé barvě (vzhled kůže), boduje otočným sedákem i černým kovovým turniketem. S tímto křeslem, které lze zatížit maximálně do 120 kg, můžete získat nové oblíbené místo u vás doma!

velikost 78/81/83
barva světle šedá Kvalitní a oblíbený kousek Otočné Dizajnové Křeslo Liam můžete nakoupit přímo tady na našich stránkách v populární kategorii relaxační křesla. Máme pro vás podobné zboží ve zmíněné rubrice za super cenu.

Výjimečný a žádaný produkt Otočné Dizajnové Křeslo Liam od výrobce s dlouholetou historií Möbelix lze získat zrovna dnes téměř zdarma. Nyní za 9 999 Kč.