Otočná Židle Pro Dítě Korsika Bílá

Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském... více informací »
Otočná Židle Pro Dítě Korsika Bílá
Značka: Möbelix
3 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském...

Otočná židle KORSIKA zaujme atraktivním vzhledem i praktickými funkcemi, díky čemuž se stane oblíbeným nábytkem v dětském pokoji. Židle disponuje rozměry přibližně 46 x 88-101 x 46 cm (Š x V x H) s nastavením výšky sedátka pomocí plynového pístu v rozmezí 43-56 cm. O 360 ° otočné sedátko obsahuje polštář z pěny pro zajištění pohodlnějšího sezení a snese maximální zatížení 110 kilogramů. Opěradlo se sedadlem mají potah ve vzhledu kůže v bílé barvě. Připevněná noha s otočným stojanem jsou vyrobeny z hliníku a zajišťují flexibilitu při sezení. Trendy židle KORSIKA je k dispozici i v jiných barvách. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy; z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení provád&iacut

velikost 46/46/88
barva bílá Vynikající produkt jde koupit jednoduše u nás ve známé sekci kancelářske židle a krěsla. Mrkněte na akční produkty z této populární kategorie za extra cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kousky od výrobce Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Otočná Židle Pro Dítě Korsika Bílá od výrobce Möbelix můžete získat zrovna opravdu výhodně. Ceny již od 3 299 Kč.