Opěrka K Taburetu Miu Magic Šedá

Pro ještě větší komfort při sezení na taburke ze stejnojmenné série Miu Magic Formula. O pohodlí se postará jádro z polyetheru... více informací »
Opěrka K Taburetu Miu Magic Šedá
Značka: Möbelix
5 899 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Pro ještě větší komfort při sezení na taburke ze stejnojmenné série Miu Magic Formula. O pohodlí se postará jádro z polyetheru...

Pro ještě větší komfort při sezení na taburke ze stejnojmenné série Miu Magic Formula. O pohodlí se postará jádro z polyetheru pěny. Vyberte si barvu, která bude pasovat k vašemu interiéru nejlépe.Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Je možné ho objednat pouze přes eshop Möbelix.

velikost 68/68/30
barva šedá Akční a ve slevě produkt lze pořídit přímo tady na našem webu zařazený v kategorii doplňky a příslušenství do obýváku! Mrkněte na ještě podobné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Populární značka Möbelix dlouhodobě dodává vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami!

Velmi žádaný produkt Opěrka K Taburetu Miu Magic Šedá od značky s dlouholetou tradicí Möbelix jde koupit zde nyní za outletovou cenu! Nyní za 5 899 Kč.