Odkládací Stolek Z Masivního Dřeva Akácie

Dodání je zdarma. Příruční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní úložný prostor v... více informací »
Odkládací Stolek Z Masivního Dřeva Akácie
Značka: Möbelix
2 529 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Dodání je zdarma. Příruční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní úložný prostor v...

Dodání je zdarma. Příruční stolek WOHNLING z akáciového dřeva a kovu nabízí praktický a atraktivní úložný prostor v každém příbytku. Ať už jde o šálek kávy, pokojovou rostlinu, dekorace nebo oblíbené čtení – tento příruční stolek je krásný a užitečný v každém ohledu. Asi 35 x 51 x 35 cm (Š x V x H) velký stolek boduje filigránovým kovovým rámem černé barvy, na němž spočívá asi 60 mm silná, kulatá stolová deska z akáciového dřeva. Lakovaný povrch obzvláště krásně zvýrazní kresbu dřeva. Indické akáciové dřevo s výraznými letokruhy patří aktuální mezi velmi vyhledávaný materiál při zařizování. Odkládací stolek disponuje díky použití masivních materiálů maximální nosností až 40 kg. Doplňte si ho i o jiné kousky z masivu akácie! V našem internetovém obchodě najdete široký výběr nábytku z tohoto dřeva. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, aby

velikost /35/51
barva barvy akácie
Velmi prodávaný produkt Odkládací Stolek Z Masivního Dřeva Akácie je k dostání bezstarostně na stránkách v oblíbené kategorii odkládací stolky! Získejte podobné produkty z této oblíbené kategorie za výhodné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás najdete více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Möbelix pro vás připravuje vysoce kvalitní sortiment.

Oblíbený a kvalitní produkt Odkládací Stolek Z Masivního Dřeva Akácie od společnosti Möbelix můžete získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Akční ceny od 2 529 Kč.