Odkládací Stolek Bali

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a... více informací »
Odkládací Stolek Bali
Značka: Möbelix
669 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a...

Odkládací stolek BALI podporuje originální nápady na bydlení. Jednoduchý vzhled sestávající z černého kovového podstavci a desky v bílé barvě se hodí k různým stylem bydlení: od retra přes shabby-chic až po minimalistický styl.   Stolek s rozměry 39 x 58 x 39 cm (š / v / h) dodá každé místnosti svěží ráz. Můžete ho využít k odkládání květů nebo knih, či různých jiných dekoračních předmětů. S maximální nosností 2 kg nemusíte klást své fantazii žádné meze.   Charakteristický stolek do extravagantní domácnosti!

velikost 39/39/58
barva černá, bílá
Levný produkt máte možnost získat v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii odkládací stolky! Mrkněte na nové produkty z naší kategorie za akční cenu! V očích zákazníků populární výrobce Möbelix pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Unikátní a oblíbený kus Odkládací Stolek Bali od společnosti Möbelix můžete najít na našich stránkách teď za akční cenu! Akční ceny od 669 Kč.