Odkladací Stolek Bagli Ze Dřeva Sheesham

Na nápoje, květiny nebo pěkné dekorace: příruční stolek BAGLI, vyrobený z masivního sheeshamu v tmavě hnědé barvě, je... více informací »
Odkládací Stolek Bagli Ze Dřeva Sheesham
Značka: Möbelix
2 299 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Na nápoje, květiny nebo pěkné dekorace: příruční stolek BAGLI, vyrobený z masivního sheeshamu v tmavě hnědé barvě, je...

Na nápoje, květiny nebo pěkné dekorace: příruční stolek BAGLI, vyrobený z masivního sheeshamu v tmavě hnědé barvě, je zaručeně poutačem pozornosti. Na první pohled potěší přirozené zrno a letokruhy na přírodní stolové desce tohoto modelu o rozměrech přibližně 3é x 41 x 30 cm (Š / V / H). Černé, práškem lakované tři kovové nožičky v tvarech písmene U, poskytují pěknou základnu. Odkládací stolek je možné zatížit až 30 kg. Sheeshamové dřevo z Indie – Tato listnatá dřevina, nazývaná také indický palisandr patří mezi nejtvrdší dřeviny celkem. Nedochází při ní k ohýbání, třepení a je velmi odolná vůči rozkladu. Dřevo sheeshamu má velmi výraznou kresbu, hustou strukturu a mnoho pórů – každý jeden kus nábytku má proto individuální vzhled! Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým up

velikost /30/41
barva hnědá
Tento diskontní produkt najdete rovnou tady na našem webu ve známé kategorii odkládací stolky! Připravili jsme pro vás ostatní produkty z této rubriky z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka Möbelix dlouhodobě poskytuje kvalitní zboží Vždyť to vidíte sami! To však není vše, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte také na více kousků od dodavatele Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Odkladací Stolek Bagli Ze Dřeva Sheesham s osvědčenou značkou Möbelix jednoduše můžete pořídit zde teď skutečně výhodně. Ceny již od 2 299 Kč.