Noční Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai

Noční stolek MUMBAI, o rozměrech přibližně 50 x 60 x 40 cm (Š / V / H), je vyroben z masivního akáciového dřeva, které... více informací »
Noční Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai
Značka: Möbelix
5 499 Kč
ZJISTIT DOSTUPNOST
Noční stolek MUMBAI, o rozměrech přibližně 50 x 60 x 40 cm (Š / V / H), je vyroben z masivního akáciového dřeva, které...

Noční stolek MUMBAI, o rozměrech přibližně 50 x 60 x 40 cm (Š / V / H), je vyroben z masivního akáciového dřeva, které upoutá na první pohled. Noční stolek zaujme dokonalým tvarem, vysokou kvalitou a jasnými liniemi. Akátové dřevo je už dlouho jedním z preferovaných materiálů pro moderní trendy v zařizování. Přirozené, intenzivní zbarvení a výrazné živé zrno tohoto dřeva zušlechťuje každý kus nábytku. Pečlivé ošetření lakem na bázi vody je investicí do životnosti tohoto snadno udržovatelného kusu nábytku. Za dvířky, v zásuvce a na horní odkládací ploše nočního stolku najdou vaše knihy, budík a jiné drobnosti praktický a efektní úložný prostor.   Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Kurýr zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu/bytu. Doručení je zprostředkováno spediční firmou. Bude Vás kontaktovat přímo kurýr, který s Vámi dohodne přesné datum doručení.   Informace o balíku: Velikost balíčku: cca 63 x 55 x 44

velikost 40/50/60
barva barvy akácieAkční produkt můžete najít nyní tu v oblíbené sekci noční stolky. Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také více skvělých produktů od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Möbelix pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní produkty. Podívejte se sami!

Diskontní kus Noční Stolek Z Masivního Dřeva Mumbai od výrobce Möbelix snadno pořídíte právě nyní v akci! Nabídky od 5 499 Kč.